כתרי זרקוניה - ד"ר מורה השתלות שיניים ביום אחד

כתרי זרקוניה

המילה האחרונה בעולם שיקום השיניים הוא השתלת כתרי זרקוניה. מדובר בחומר גלם מעולה, שנהנה משני העולמות: גם עמידות ויציבות לאורך שנים רבות, וגם מראה טבעי ויפה.

מי ממש רוצה שיניים מושלמות! רוצה שיניים לבנות! רוצה שיניים יפות!

השתלות שיניים

פיתוח זה הביא עמו בשורה חדשה לעולם רפואת השיניים, וכיום יותר ויותר אנשים בוחרים בו, מתוך ההבנה כי מראה נעים לעין לא חייב לגרוע מאיכות הטיפול. אם אתם סובלים משן פגועה, תוכלו בקלות להשתיל עליה כתר זרקוניה שישווה לה מראה שלם ולבן. כמובן שהדבר נכון גם במקרה של הוספת כתרים לקבוצת שיניים – כך שתוכלו לשוב ולחייך בכל עת, וגם ולצחוק מכל הלב.

אנשים רבים שעומדים בפני טיפול שיניים יסודי, מוצאים את עצמם מתלבטים בשאלה לגבי סוג הטיפול המתאים להם. הזמן שעובר בינתים אינו חוזר, והתחושה עשויה להיות פעמים רבות לא נעימה לאורך תקופה זו. אך בזכות התייעצות עם מומחים, חשיפה לאפשרויות הטיפול הרבות וההבנה כי זהו תהליך פשוט ויעיל, התהליך יהפוך לקל ומהיר. מטופלים רבים שסבלו מבעיות בשיניים במשך שנים מעידים על הטיפול שעשו כנקודה משמעותית בחייהם, וכאחד הימים השמחים ביותר שהם זוכרים.

השתלת כתרים, כמו גם טיפולים נוספים לשיקום חלל הפה, מחזירים לחיוך שלכם את החיוניות שהיתה כל כך חסרה לו, והם מבטיחים לכם מראה חדש שישפר פלאים את יחסם של האנשים סביבכם לחיוך שלכם, וגם את יחסכם שלכם אליו. במרפאת מורה תקבלו את כל סוגי הטיפולים תחת קורת גג אחת: החל מטפולים רפואיים לשיניים פגועות כמו טיולי שורש ועקירות, ועד לטיפולים אסתטיים כמו הלבנה, החלפה ויישור שיניים.

דוגמאות לטיפול שיניים – כתרי זרקוניה

ניתן לשלוח אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

רוצה שיניים לבנות, יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

רוצה שיניים יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

דילוג לתוכן