טיפולי שורש - ד"ר מורה השתלות שיניים ביום אחד

טיפולי שורש

טיפול שיניים – טיפולי שורש, לטפל בכאב ללא פחד

צריכים טיפול שורש? אל דאגה, אתם לא לבד. מיליוני אנשים ברחבי העולם עושים טיפולי שורש.

טיפול שורש הינו טיפול שגרתי שנעשה בשן, אשר בדרך כלל העששת שבה חדרה את שכבות השן והגיעה לרקמה הפנימית של השן, שם נמצאים כלי דם ועצבים. טיפול שורש נעשה גם עקב חבלה כשנחשף מוך השן לזיהום.

שלבי הטיפול בטיפול שורש כוללים את פתיחת השן הבעייתית וניקוי העששת שהצטברה בה. לאחר מכן מנקים את תעלות השורש ובסוף ממלאים את השן בחומר מיוחד לסתימה. טיפול שורש נחשב כניתוח ומתבצע תחת הרדמה מקומית או לעיתים ללא הרדמה כלל – זאת כאשר השן הפגומה איבדה מתחושתה. הטיפול מחייב בצילום רנטגן ואבחון המחלה בשן. מספר הטיפולים נקבע לאחר פגישה ואבחון מול רופא השיניים במרפאה.

'מורה מרפאת שיניים' מהמתקדמות ביותר בתחום, מציעה מגוון טיפולי שורש מקצועיים: טיפול שורש בשיניים, טיפול שורש לילדים, טיפול שורש בהריון ועוד.

בימים הראשונים לאחר הטיפול עלולים להופיע רגישות ואף כאבים, בעיקר בשן שכאבה לפני טיפול השורש. בהתאם להמלצת רופא, ניתן ליטול משככי כאבים ובמקרים בהם הכאב אינו נסבל, גם לאחר לקיחת משכך הכאבים, ניתן להגיע למרפאה. חשוב להקפיד על הגיינית הפה למניעת הצטברות חיידקים ולעשות מעקבים תקופתיים אצל הרופא.

טיפול שורש הוא טיפול נפוץ אך גם מורכב – חשוב שרופא שיניים מומחה ומיומן יבצע את הפרוצדורה, על מנת שתתקבל תוצאה מוצלחת ללא סיכונים מיותרים ותקלות שאינן נחוצות. הרופאים של 'מ.מ מרפאת שיניים' עם ניסיון עשיר בטיפולי שורש, יסייעו לכם להרגיש הכי נוח ובטוח שניתן במהלך הטיפול ואחריו.

סובלים מכאבי שיניים? רוצים לדעת מה לעשות? פנו אלינו קבעו תור עכשיו.
במקרי חירום – עזרה ראשונה, מוזמנים להתקשר ונסייע לכם במהירות האפשרית.

ניתן לשלוח אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

רוצה שיניים לבנות, יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

רוצה שיניים יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

דילוג לתוכן