טיפול שיניים משקם

כשאומרים שיקום שיניים מתכוונים לקשת הרחבה של סוגי טיפולים יסודיים לשיניים שנפגעו, עד לקבלת מראה טבעי ואחיד. הטיפולים המשקמים הם מגוונים מאד: החל מתיקון חלקי שיניים ועד להוספת שתלים או תחלופות אחרות של שיניים שלמות, וכמובן גם הטמעת תחלופות של מספר שיניים ברצף.

סוגי השיקום לשיניים משתנים מאדם לאדם, זאת בהתאם להעדפותיו, לתקציב שהוא בחר להשקיע בטיפול ולחומר ממנו יופק התחליף לשן. פגיעות בשיניים, גם אם קשות מאד, ניתנות כיום לשיקום מלא, ובזכות טיפול חד פעמי שדורש השקעה מינימלית לאחר מכן בחיי היומיום – ניתן לחזור לשגרת חיים מלאה ולחיוך מושלם ללא דאגות.

תחום שיקום הפה לא היה מפותח כל כך עד לא מזמן, וכיום עדיין ניתן לראות אנשים שהושתלו בחלל הפה שלהם שיני זהב, או סוגים שונים של מתכות שנועדו להחליף את השן החסרה. אך רבים כבר שמים לב, שהתופעה הזו קיימת פחות ופחות, זאת בזכות הפיתוחים המצוינים שהומצאו בעולם רפואת השיניים.

כיום, מי שעומד בפני טיפול משקם יכול לבחור בין מגוון רחב של חומרים, שהמשותף לכולם הוא מראה טבעי ונעים לעין, וחשב מכך – עמידות גבוהה מפני שחיקה לאורך שנים. עגמת הנפש שהיתה כרוכה במראה החדש והלא-נעים, כמו גן בטיפול שנדרש לשם כך, נעלמה כלא היתה, וכיום כל התהליך נעשה בפשטות ובמהירות מפתיעה, והתוצאות יפות יותר מאי פעם. במרפאת מורה תיהנו מכל סוגי שיקום הפה: שתלים, כתרי זרקוניה, ציפויים, איטום, יישור שיניים ועוד ועוד.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר.
נשמח לבנות את תכנית השיקום המדויקת ביותר לשיניים שלכם.
התקשרו עכשיו לקביעת תור.

לקביעת תור וליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

השם שלך (חובה)
מספר הטלפון שלך
האימייל שלך (חובה)
ההודעה שלך