השתלות שיניים - ד"ר מורה השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים

מי ממש רוצה שיניים מושלמות! רוצה שיניים לבנות! רוצה שיניים יפות!

השתלות שיניים

מראה השיניים חייב להיות תמיד נוצץ, משום שהוא משפיע רבות על ההופעה הכללית שלנו. אבל לא לכולם יש מראה שיניים מושלם – חלקנו נולדו עם פגמים בשיניים, או שנפגעו בשיניהם כתוצאה ממכה שקיבלו.

השיטה הטובה ביותר להשתלות שיניים

בזכות שיטות טכנולוגיה מתקדמות, ניתן כיום לשקם את הפה ולהשתיל בו שיניים מלאכותיות, בלי שאיש יידע על כך. השיטות הקיימות כיום להשתלה הן מדויקות, מקצועיות, אסתטיות והכי חשוב – הן אינן מזיקות לבריאות. אם בעבר הרחוק מי שסבל מחוסר בשן אחת או יותר, נאלץ להתמודד עם חיוך חסר ועם הידיעה שהפגע בולט תמיד לעין, הרי שהיום הנזק הוא בן כמה ימים בודדים, ולפעמים אפילו בן כמה שעות ספורות.

השתלת שיניים מקצועית ובטוחה

מרגע הגעתכם למרפאה, תוכלו להיות בטוחים שהנזק בפה ייעלם כלא היה, ובמקרים רבים החיוך החדש שלכם יהיה יפה יותר אפילו ממה שהיה קודם. השיטות לשיקום או להחלפה של שיניים הן רבות ומגוונות, כאשר הבולטת שבהן היא הטמעת שתלים דנטליים בחלל הפה: השתלים מחזיקים מעמד לאורך שנים רבות, והם דורשים תחזוק מינימלי באופן שוטף.

למי שמעדיף, ניתן כמובן להיעזר בשיטות אחרות, כמו שיניים תותבות. שיטות אלה לרוב יהיו כרוכות בהוצאה כספית קטנה יותר, אך בדרך כלל הן יחזיקו מעמד פחות זמן. לכן, אם אתם סובלים מחוסר בשן אחת או יותר – מכל סיבה שהיא – חשבו היטב מה הכי מתאים לכם ולסוג הבעיה שלכם. במורה מרפאת שיניים תמצאו את כל סוגי הטיפולים ברמה המקצועית ביותר.

מעוניינים לקבוע תור לייעוץ? מלאו פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם

ניתן לשלוח אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

רוצה שיניים לבנות, יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

רוצה שיניים יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

דילוג לתוכן