השתלות שיניים ביום אחד בלבד - ד"ר מורה השתלות שיניים ביום אחד

השתלות שיניים ביום אחד בלבד

רוצה ללמוד יותר על השתלה בזילית ועל השתלה זיגומטית?

השתלת שיניים ביום אחד: הפתרון המהיר והיעיל ביותר לשיניים מושלמות

איבוד שיניים יכול להיות אירוע טראומתי לכל אחד ואחת מאתנו, במיוחד כשאנו חושבים על החיוך שלנו. זאת אחת הסיבות שאנו ב "מורה מרפאת שיניים", מבצעים השתלת שיניים ביום אחד. אם אתם צריכים לבצע השתלת שיניים, אין צורך לעבור תהליך ארוך ומייגע! השתלות שיניים ביום אחד הוא הפתרון המהיר והיעיל ביותר לחיוך מושלם.

השתלת שיניים מסוג זה מתבצעת על ידי טכנולוגיה, מהמתקדמות בעולם וכוללת: הדמיה תלת מימדית של הלסת. הטכנולוגיה המיוחדת יכולה לקבוע בצורה מדויקת את המיקום של כל שתל דנטלי ולתכנן באופן פרטני את מבנה הכתרים. לאחר יום אחד תוכלו לצאת מהמרפאה עם שתלים שלמים ובכך להימנע מחוסר נעימות הקיים בטיפול השתלת שיניים ארוך יותר. להשתלות שיניים ביום אחד יש 3 סוגים, השתלה בזאלית, השתלה זיגומטית והשתלה קלאסית. אנו ממליצים לפנות אלינו להתאמת השתלת שיניים ביום אחד המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

כבר אין צורך לעבור תקופה של המתנה עם תותבת נשלפת. העקירה וההשתלה מתבצעים באותו יום. לאחר תהליך ההשתלה והשיקום, ניתן להגיע לתפקוד נורמלי ואופטימלי של מערכת הלעיסה. השתלים מונעים צפיפות עצם לסת והיווצרות נפח כתוצאה משיניים חסרות. בנוסף, הם שומרים על המימדיות והכוח של העצם. עם השתלים, תוכלו לשמור על היגיינת הפה בצורה המיטבית, על ידי צחצוח שיניים ושימוש בחוט דנטלי.

האם השתלת שיניים ביום אחד מתאימה לכולם?

השתלת שיניים ביום אחד אינה מתאימה לכל אחד. ב "מורה מרפאת שיניים" אנו מבצעים את כל הבדיקות האפשריות ומתאימים לכל מטופל את הטיפול המדויק ביותר. כדי לבדוק את מידת ההתאמה שלכם להשתלת שיניים ביום, נבדוק את מצב בריאות הפה ואת מצב בריאותכם הכללי.

השתלת שיניים ביום אחד – היתרונות הברורים:

  • טיפול קצר יחסית.
  • דיוק אסתטי – השיניים נראות טבעיות.
  • שיקום הפה כמעט מידית, ללא צורך במעבר ביניים לתותבות נשלפות.
  • מינימום ביקורים אצל רופא השיניים – תוצאה מקסימלית.
  • בהשתלה ממוחשבת אין צורך בתפרים.
  • טיפול ושיקום נוח יחסית – חזרה מהירה לשגרה.
  • תהליך כירורגי קצר, המקטין את הסיכוי לזיהומים וסיבוכים.

השתלת שיניים ביום אחד הוא אמנם תהליך קצר, אך דורש הבנה עמוקה במורכבות הפה והלסת. חשוב מאוד שרופא מומחה יבצע את התהליך וידע לקחת בחשבון את כל האספקטים הרלוונטיים. הצוות המקצועי של "מורה מרפאת שיניים", מומחים להשתלת שיניים ביום אחד ויודעים לבצע את התהליך במיומנות וללא פשרות.

לקביעת תור התקשרו אלינו עוד היום. נשמח לסייע!

דוגמאות לטיפול שיניים – השתלות שיניים ביום אחד

ניתן לשלוח אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

רוצה שיניים לבנות, יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

רוצה שיניים יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

דילוג לתוכן