שאלות ותשובות - ד"ר מורה השתלות שיניים ביום אחד

שאלות ותשובות

מתי כדאי להשתמש ביישור שיניים שקוף?

יישור שיניים שקוף הוא פיתוח טכנולוגי שחולל מהפך בעולם האורטודנטיה. בזכותו אפשר לבצע יישור שיניים מקיף, ללא טרדות בנוגע למראה החיצוני. אנשים רבים יכולים להעיד על עצמם שבתור ילדים תהליך יישור השיניים, שארך בין כמה חודשים למספר שנים, לא היה נעים, בעיקר בנוגע לתחושת הבטחון העצמי והניראות של אזור הפה. יישור שיניים שקוף מעלים את כל הבעיות האלה כלא היו, וניתן לעשותו בכל שלב בחיים. ממש כמו יישור שיניים רגיל, שמומלץ לעשותו בגיל מוקדם (הכי טוב בתקופת הילדות), כך מומלץ לבצע יישור שיניים שקוף בשלבים דומים בחיים, כשהיתרון המשמעותי ביותר הוא תחושה טובה והגברת הבטחון העצמי – שלא רק שאינו נפגע, אלא גם משתפר מיום ליום בזכות הטיפול.

 

מהי עששת ואיך כדאי למנוע אותה?

אחת המחלות המוכרות ביותר לציבור הרחב בעולם רפואת השיניים היא עששת, אבל מעטים יודעים באמת מהי המחלה וכיצד ניתן להימנע ממנה. למעשה,מדובר במחלה שתוקפת את השכבה החיצונית של השן, זאת על ידי חיידקים שמקורם במזון, במבנה הפה, והכי חשוב – בשמירה לא נאותה על בריאות השיניים. הדרך היעילה ביותר למנוע את המחלה היא להקפיד על צחצוח נכון: הברשה של כל שן שלוש פעמים (ולא של אזור החניכיים) ומכל צד, וכן ביקור קבוע אצל רופא השיניים, אחת לחצי שנה. ברגע שאתם חשים באי נעימות בשן עליכם לפנות מיד למרפאה, בכדי למנוע נזקים חמורים בעתיד.

 

איך לשמור על שיניים לבנות?

מלבד הביקור אצל שיננית, ניתן לשמור על שיניים לבנות גם בדרכים פשוטות יותר, ובשגרת היומיום: ראשית, יש להימנע מעישון ומשתיית קפה. שני אלה הם הגורמים השכיחים והמשמעותיים ביותר להשחרת השיניים. אך מלבד קפה, מומלץ מאד להימנע גם משתיה של משקאות צבעוניים אחרים, ובפרט מיצים שיש בהם צבע מאכל. בכל הנוגע להיגיינת השיניים, חשוב לצחצח אותן בקביעות וביסודיות, ורצוי לעשות זאת באמצעות מברשת שיניים חשמלית. שימו לב שקיימים היום סוגים רבים של משחות שמלבינות את השיניים, וכדאי להיעזר גם בהן. מלבד אלה, אם אתם מעוניינים בטיפול רציני יותר, שיביא לתוצאות משמעותיות, תוכלו תמיד לבקר אצל השיננית ולהתחדש במראה שיניים יפה ומרענן.

באיזה גיל מומלץ להתחיל לבדוק שיניים לילדים?

לפעמים, מרוב הנחיות וכללים, אנחנו שוכחים שגם עבור ילדים קטנים מאד היגיינת השיניים היא חשובה. טיפול נכון בשיניים מתחיל כבר מהופעתה של השן הראשונה, ויש להקפיד לעקוב אחר הנעשה בחלל הפה של ילדיכם כבר מגיל קטן מאד. עם זאת, מובן שאין טעם לגשת למרפאה ברגע שצצה לה עוד שן חדשה, אלא יש לקיים את הביקור אצל הרופא בגיל שנה. מרגע זה והלאה חשוב מאד להקפיד על רצף של חצי שנה בין בדיקה לבדיקה, ולהיות ערניים למצבו של ילדיכם: האם הוא מראה סימנים של אי נוחות באזור חלל הפה? אם כן, אל תהססו וקבעו לו תור אצל רופא.

למי מתאים לעשות השתלת שיניים ביום אחד?

כל אדם אשר איבד את שיניו מסיבה כלשהי, לדוגמא אדם מבוגר אשר שיניו הטבעיות אינם עקב גילו, או אדם אשר נפגע בתאונת עבודה או תאונה כלשהי יכול לעשות אצלינו השתלת שיניים ביום אחד. במרפאה שלנו אנו מבצעים 3 סוגי השתלות שיניים ביום אחד, הראשונה השתלה בזאלית, השנייה השתלה זיגומטית והשלישית השתלה קלאסית.

ניתן לשלוח אלינו הודעה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

מרפאות שיניים:

ד"ר מורה בפייסבוק:

לייעוץ וקביעת תור:

מעוניינים בקבלת ייעוץ מקצועי מהרופאים שלנו?

שירותים נוספים:

רוצה שיניים לבנות, יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

רוצה שיניים יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

דילוג לתוכן