השתלה בזאלית - ד"ר מורה השתלות שיניים ביום אחד

השתלה בזאלית

כל מה שרציתם לדעת על השתלה בזאלית

השתלה באזלית - במה מדובר?

ישנם רבים המעוניינים לעבור הליך של השתלת שיניים אך הדבר איננו מתאפשר עבורם ללא הליכים מורכבים וזאת מכיוון שהם חוו נסיגה משמעותית של העצמות בלסתות התחתונה והעליונה. במצבים מעין אלו יהיה צריך לגשת להליך השתלה מיוחדת המכונה השתלה באזלית.

אז מהי השתלה באזלית?

בניגוד להשתלה רגילה בה משתילים עצם על גבי העצם הבאזלית, השתלה באזלית תכלול שימוש בשתלים מיוחדים אשר מסוגלים לחדור לעומק רב בעצם, אפילו ל – 20 מ״מ. כך בעצם ההליך דורש תכנון מקיף וזאת כדי להבטיח שחדירת השתל תהיה מדויקת ולא תביא לפגיעה במטופל. הרופא יצטרך לזהות את הזווית הנכונה והמתאימה ביותר להשתלת השתל וזאת כדי להבטיח יציבות של השתל והימנעות מפגיעה ברקמות או עצבים של המטופל.

ההשתלה מהסוג הזה מבוצעת תוך יום טיפול אחד בלבד ותוך פרק זמן של 20 דקות יהיה ניתן להשתיל עשרה שתלים ללא שום בעיה. בעצם השתל הבאזלי משתלב בצורה מושלמת בעצם ורק צריך למקם אותו במקום הנכון ולא להחדירו ישירות דרך תעלת העצב.

כיום עם התפתחות תחום השתלות שיניים ביום אחד, מלבד השלתה בזאלית ביום אחד, קיימים שני סוגים נוספים של השתלות שיניים ביום אחד: הראשון השתלה זיגומטית והשני השתלה קלאסית. פנו אלינו להתייעצות להשתלת השיניים ביום אחד המתאימה ביותר עבורכם.

השתלה בזאלית

בעבור מי היא מתאימה?

שיטת השתלה באזלית תהיה הפתרון הנכון ביותר בעבור אנשים שחוו לאורך השנים נסיגה משמעותית של עצם הלסת עד כדי כך שרק העצם הבאזלית נותרה. במקום לעבור הליך מורכב וארוך שכולל השתלת עצם יהיה ניתן לעבור השתלה באזלית שתכלול השתלה מהירה ותוך יום אחד בלבד. כך בעצם כל אחד שלא ירצה לעבור השתלת עצם ימצא בשיטה הזו מענה.

השתלה באזלית תהיה מותאמת גם בעבור אלה שסובלים ממחלות לב, סוכרת או כל מחלה שלא תאפשר להם לסבול מהליך כירורגי שכולל אובדן דם וחתכים בחניכיים.

מהן היתרונות שלה?

השיטה הבאזלית נחשבת למועדפת על רבים וזאת מכיוון שהיא לא כוללת חתכים ואובדן דם וזאת לצד היותה מאפשרת לבצע הליך השתלת שיניים ללא השתלה של עצם. כתוצאה מכך הליך ההחלמה הצפוי למטופל הנו גם מהיר במיוחד.

כמו כן, יהיה מדובר ביום טיפול אחד של עשרות דקות ולאחר חצי יום יהיה ניתן להתחיל לאכול עם השיניים החדשות, מאכלים שאינם קשים. לאחר כחודש בערך יהיה ניתן לאכול גם מאכלים קשים.

 

כפי שאתם רואים, הליך ההשתלה המהיר, יחד עם החיסכון בפרוצדורה מורכבת או החשש מכאב שכרוך בטיפולי השתלה אחרים הופכים את הטיפול הזה לאידאלי. בעצם השתלה באזלית יכולה לשפר במידה ניכרת את איכות חייהם של רבים היום.

רוצה שיניים יפות וחזקות?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

דילוג לתוכן